[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

NOVÉ BYTY V PLZNI

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách Plzeň beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení. Čtyřpodlažní domy budou umístěny v blízkosti významného plzeňského obchodního centra, kde je kromě potravinářského řetězce, také celá řada atraktivních provozoven. Sousedství domů nabídne dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů, což je ideální volba pro milovníky přírody. Nedaleko projektu se nachází vyhlídka s panoramatickým výhledem na celou Plzeň.

Více o projektu
V Zahrádkách

DOPORUČUJEME DRUŽSTEVNÍ BYDLENÍ V ZAHRÁDKÁCH

Stavba všech čtyř bytových domů se mílovými kroky blíží ke svému úplnému konci. Aktuálně jsou v projektu k dispozici poslední 4 byty určené k vlastnickému bydlení. Součástí projektu V Zahrádkách jsou také 2 domy, které je možné pořídit jako bydlení družstevní, kde můžete vybírat z pestré nabídky všech dispozic. Veškeré informace o družstevních bytech najdete na webových stránkách společnosti SBD Praha: www.bydlenisprirodou.cz

Družstevní byty
V Zahrádkách

Trigema

Za více než 25 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu.

Od stavby prvního plotu se Trigema posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Vyrostla z ní developerská společnost s přesahem do dalších aktivit. Dodnes působí jako stavební firma, věnuje se ale také správě budov a facility managementu. Provozuje vědeckotechnické parky, sportovní areály, má za sebou zkušenosti s kongresovými centry.

www.trigema.cz