[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

Kolik bytů je součástí projektu?

Součástí čtyřobjektového bytového projektu je 108 jednotek. V první fázi je v prodeji objekt C a D, kde se nachází 56 jednotek.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od malometrážních 1+kk až po dva velké byty 4+kk s terasou v nejvyšším podlaží objektu D.

Jaká je cena bytových jednotek?

Průměrná cena bytů vychází od 50.000,- Kč/m2 vč. DPH. Průměrná cena respektuje vývoj trhu v dané lokalitě, stejně tak jako vysoký standard bydlení, který vychází z technologického vybavení samotného domu i konkrétních bytů. Díky dlouhodobému sledování vývoje trhu můžeme deklarovat, že tato se pohybuje hluboko pod průměrem, který se v tuto chvíli v Plzni vyskytuje. Kompletní ceník naleznete zde.

Více informací o cenové úrovni v Plzni můžete najít na stránkách vyhledávače novostaveb www.flatzone.cz

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkaz naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Zahájení výstavby započalo na jaře 2019, dokončení projektu je naplánováno na léto 2020. Následně budou byty připraveny k předání novým vlastníkům.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

V domě nejsou naplánovány žádné komerční prostory. Nicméně není potřeba se strachovat, v přímém sousedství (3 minuty chůze) je dostupné jedno z největších obchodních center v Plzni.

Jaké jsou možnosti financování koupě bytu v projektu V Zahrdkách?

Koupi bytu v projektu V Zahrádkách je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS, HB, Unicredit nebo Modrá pyramida. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem doporučeným společností Trigema, který naleznete zde.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Projekt je tvořen čtyřmi budovami se 108 jednotkami (byty a ateliéry), s celkem 90 vnitřními garážovými stáními v garážových halách samostatně pro každou budovu a 169 parkovacími stáními na povrchu.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt je od ulice Rokycanská odkloněn hustou zelení a linií řadových domů, navíc je směřován do velmi klidné části zahrádkářské kolonie, který je jen minimálně ovlivněn okolní dopravou. Není tudíž potřeba obávat se hluku z okolí. Umístění projektu naleznete zde.

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Nejbližší zastávka MHD je „Ústřední hřbitov“ nebo "U Václava", odkud jedou autobusy a trolejbusy do centra Plzně. V docházkové vzdálenosti (3 minuty) je OC Plzeň. Další občanská vybavenost je k dispozici na sídlišti Doubravka a Lobzy.

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Má stavba veškerá povolení?

Projekt V Zahrádkách je již ve výstavbě, má tedy pravomocné územní i stavební rozhodnutí k výstavbě bytového domu. Termín dokončení je dle harmonogramu aktuálně naplánován na léto 2020, kdy začneme bytové jednotky předávat novým vlastníkům.

Jak je možné rezervovat byt v projektu V Zahrádkách?

Na Vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, nežli se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. 739 588 618.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců. Více informací v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více podrobných informací v reklamačním řádu.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu Vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru společnosti Trigema na adrese Kollárova ul. 862/34, Plzeň 3; případně telefonicky na čísle 800 340 350.