[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

O projektu

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách Plzeň beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení.

Dostupnost do centra Plzně je velmi rychlá. Ať už MHD nebo automobilem je možné být na Hlavním nádraží za 10 minut. Pohodlné je napojení na dálnici D5 směr Praha (na Zličíně – Metro B jste za 40 minut).

Čtyřpodlažní domy budou umístěny v blízkosti významného plzeňského obchodního centra, kde je kromě potravinářského řetězce, také celá řada atraktivních provozoven. Sousedství domů nabídne dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů, což je ideální volba pro milovníky přírody. Nedaleko projektu se nachází vyhlídka s panoramatickým výhledem na celou Plzeň.

Bydlení si zde najde každý. Ať již mladí singles a rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i zralějším věku. Výběr bytu přitom nemusí nutně sloužit jen pro vaše vlastní bydlení. Díky skutečnosti, že Plzeň a její nejbližší okolí aktuálně patří k jedním z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Česka, zhodnotí se Vám tato investice i v případě, pokud byste zvažovali byt následně pronajímat. Ceny nemovitostí v Plzni postupně rostou a právě nyní je vhodná doba toho využít.

Ve čtyřech bytových domech budou bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk do 4+kk. Velikost jednotlivých bytů se bude nejčastěji pohybovat mezi 50 až 60 m2. Součástí každého z bytů budou balkóny a v nejvyšších podlažích pak velké terasy s plochou přesahující 60 m2. Parkování, jež bude sloužit jak rezidentům, tak návštěvám, bude v suterénu v každém z bytových domů nebo nebo jeho těsné blízkosti. Díky tomu budete moci mít automobil kdykoliv pod kontrolou.

K bytům bude náležet jako příslušenství také sklep umístěný přímo na patře.

Příprava bytových jednotek vychází z prověřených znalostí a zkušeností společnosti Trigema, která je na trhu již více než čtvrtstoletí. Můžeme se přitom opřít o již více než 1 600 úspěšně zrealizovaných a obsazených bytů ve více než 20 rezidenčních projektech.

Více
Trigema V Zahrádkách Plzeň

Harmonogram projektu

 • Zahájení prodeje: jaro 2019
 • Zahájení výstavby: jaro 2019
 • Dokončení hrubé stavby: zima 2019
 • Dokončení výstavby: léto 2020
 • Nastěhování: podzim 2020
Trigema V Zahrdákách Plzeň

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete pod tlačítkem menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu V Zahrádkách dostáváme.

Přejít do FAQ
[VZH_showroom_50.jpg]

Developer

Projekt V Zahrádkách Plzeň realizovala prostřednictvím svých dceřiných firem investiční skupina Trigema a.s., která trhu působí již od roku 1994. Do současné doby jsme postavili desítky bytových domů s tisíci byty a mnoha tisíci metry čtverečními komerčních ploch.

Naše rezidenční projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život.

Ctíme názor, že bydlení není jen anonymní místo k přespávání, ale místo k žití se vším, co k němu patří. Prostor, kde stavíme, spojujeme s kulturou a mezi lidmi budujeme sounáležitost se sebou samými i místem, kde žijí.

Více
Trigema

Na čem (nám) záleží

Je přirozenou snahou každého výrobce, i obchodníka nabídnout vždy to nejlepší ve všech ohledech a k tomu za nejlepší cenu. Každá taková snaha má samozřejmě svoje limity, proto vám zde přinášíme zásady, kterými se u každého projektu řídíme a z nichž nebudeme slevovat.

Trvalá udržitelnost

Při plánování každého projektu se snažíme myslet na budoucnost a navrhovat naše stavby tak, aby dlouhodobě sloužily svému účelu a zbytečně nezatěžovaly své okolí ani životní prostředí. Při výběru lokality a plánování projektu se tak díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby je naše projekty dále rozvíjely koncepci území.

Nárokům na udržitelnost samozřejmě podléhají i materiály a kvalitní zpracování. U všech našich projektů se snažíme dosáhnout maximální energetické úspornosti zvláště volbou vhodných materiálů a důkladného řemeslného zpracování. Díky tomu šetříme peníze našich obyvatel za energie a snižujeme zatížení životního prostředí. Zateplujeme s rozvahou tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků bez nadměrného zvýšení rozpočtu na stavbu – neklademe si žádné cíle, kterých bychom chtěli dosahovat za každou cenu, pouze chceme šetřit Vaše peníze a přírodu tam, kde je to možné.

Kvalita

Při stavbě klademe vysoké nároky na použité materiály i důsledně provedené stavební práce. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Stejně nekompromisně přistupujeme nejen ke svým vlastním pracovníkům, ale i k ostatním dodavatelům, tak abychom vám mohli nabídnout produkty a služby nejvyšší kvality.

Správná cena

Naším cílem je, nabídnout vám kvalitní a chytré bydlení, či další služby za rozumnou a hlavně správnou cenu. Do koncové ceny tak nezapočítáváme žádné slevy ani jiná zvýhodnění pro vybrané klienty. Ceny uvedené na našich stránkách jsou koncové a na rozdíl od některých našich konkurentů je nenadsazujeme, abychom z nich následně mohli velkoryse slevovat.

Podobný přístup uplatňujeme i vůči našim dodavatelům. Nevyhledáváme nejnižší nabídky, ale rozumný poměr ceny a kvality, ani se nesnažíme vykořisťovat řemeslníky na našich stavbách a obírat je o poctivě vydělané peníze. Stejně tak u nás nemají místo zvýhodňování, protekce a úplatky a s každým dodavatelem, který by doufal, že si od nás zakázku koupí, se rozloučíme nadobro.

Nevedeme závody ke dnu a cenové války, nesnažíme se likvidovat konkurenci – nabízíme rozumnou cenu za služby a produkty, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě.

Chcete se dozvědět víc o tom, na čem si zakládáme a co je naopak podle nás špatně? Naše názory na bydlení a pražský realitní trh, stejně jako pravidelné analýzy rezidenčního trhu najdete také na našem blogu.

Více
 • Stavba roku - SMART byty
 • Best of Realty 3.misto - SMART byty
 • Best of Realty 3.misto - 2Barevné Letňany
 • Best of Realty 3.misto - Rezidence 3D
 • Best of Realty 3.misto - Barevné Letňany

Další projekty

V roce 2015 se působnost projektů konceptu Trigemy postupně začala rozvíjet po celé Praze. V Nových Butovicích byla na podzim téhož roku dokončena I. etapa SMART bytů a II. etapa byla dokončena v létě 2016. V zimě roku 2015 šel do prodeje projekt CLB@Letňany, který byl za necelé dva roky dokončen a kompletně vyprodán ještě před kolaudací. Vedle toho se realizovaly projekty v Horních Měcholupech, Lužinách, Řepích a v Plzni. V případě západočeské metropole se jedná o historicky první projekt Trigemy mimo hlavní město. Aktuálně se v různých fázích přípravy nachází několik rezidenčních projektů. Historicky společnost dokončila více než 1600 bytů po celé Praze.

CSV@Řepy

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy dobře vystihuje myšlenku konceptu Trigema Chytré bydlení. Komorní bytový projekt tvoří budova, která je citlivě zasazena do poklidného prostředí vilové zástavby. Nahradila navíc nefunkční objekt, který zde postupně chátral. Charakter projektu a počet a navržení jednotlivých bytů ukazuje, že se se projekt vyznačuje sociálně bohatším rázem bydlení.

Jedná se o prvotní počin standardu Premium, který by se dal zjednodušeně charakterizovat jako prémiové bydlení bez kompromisů. V bytech, navržených zkušenými odborníky se odráží prioritní požadavek na funkční a elegantní prostor plnící předpoklady spokojeného bydlení. Jeho prodej byl zahájen po skončení výstavby a aktuálně je již projekt téměř vyprodán.

www.csv-byty.cz

KLR@Plzeň

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500 m od Velké synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blížeji je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigemy.

V šestipatrovém domě vzniklo 82 nových bytů nejrůznějších kategorií. Další z výhod je vybavení každého bytu balkónem, lodžií nebo terasou. Byty v nejvyšších patrech pak disponují velkorysými střešními terasami. V nabídce zůstává několik posledních dostupných bytů.

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí celou řadu výhod, které oceňují ti, kteří zde již našli spokojené bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, zděný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.

www.klr-byty.cz

NMN@Holešovice

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice je další z bytových domů Chytrého bydlení. Tento šestipodlažní projekt vychází z osvědčeného konceptu a nabídne po dokončení 32 moderních bytů, které jsou v kategorii Chytré bydlení Plus. Architektura domu vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží přitom mírně ustupuje do pozadí a navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je zejména rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci.

Projekt je v pokročilejší fázi výstavby a aktuálně je dostupných pouze několik posledních volných jednotek.

www.nmn-byty.cz

Více
 • CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy
 • CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň
 • CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@HHolešovice

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 800 340 350. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Zanechte nám vzkaz

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 [design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí