[design/2015/logo_trigema.png]
Menu |Home
 • Objekt
 • Byt číslo C 201
 • Typ Byt
 • Podlaží od 2
 • Podlaží do 2
 • Dispozice 3+kk
 • Cena bytu s DPH 3 649 270 Kč
 • Stav Ústní rezervace
 • Místnosti
 • Zádveří (01 ) 7.4 m2
 • Koupelna (02 ) 3.7 m2
 • WC (03 ) 1.3 m2
 • Pokoj s kuchyňským koutem (04 ) 20.6 m2
 • Pokoj (05 ) 12.4 m2
 • Pokoj (06 ) 13.4 m2
 • Obytná plocha bytu 58,8 m2
 • Příslušenství
 • Balkón 5.4 m2
 • Svislé konstrukce 3.5 m2
 • Sklep 3.2 m2
 • Plocha bytu
 • Obytná plocha bytu58,8 m2
 • Podlahová plocha bytu 65,5 m2

Situace

Popis bytu

Třípokojový kompaktní byt o výměře 65,5 m2 s jižním balkónem ve druhém patře. Byt je orientovaný jihovýchodním směrem a jeho 5,4 m2 velký balkón směřuje do zahrádkářské oblasti. V bytě je k dispozici samostatné wc a také koupelna s vanou. V obývacím pokoji je navržen prostor pro umstění liniové kuchyňské linky.

K bytu náleží sklep č. S8 umístěný v 1. NP domu o velikosti 3,2 m2 (jehož výměra je započtena v podlahové ploše).

TIP: Vhodné pro rodiny s většími dětmi.

Podobné byty

Byt C 202

Podlaží
2
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 668 245 Kč
Detail

Byt D 207

Podlaží
2
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 581 280 Kč
Detail

Byt D 203

Podlaží
2
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 618 355 Kč
Detail

Byt C 206

Podlaží
2
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 532 729 Kč
Detail

Byt D 307

Podlaží
3
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 683 262 Kč
Detail

Byt C 301

Podlaží
3
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 720 815 Kč
Detail

Byt D 303

Podlaží
3
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 688 067 Kč
Detail

Byt C 205

Podlaží
2
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 534 756 Kč
Detail

Byt C 306

Podlaží
3
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 605 565 Kč
Detail

Byt C 106

Podlaží
1
Dispozice
3+kk
Cena bytu
3 459 893 Kč
Detail

Hypoteční kalkulačka

Spočítejte si měsíční splátky
%
%
let


Spočítejte si dobu úvěru
%

Pro tuto nemovitost vám pomůžeme s hypotékou.

Napište nám zde svůj kontakt a zbavte se starostí.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Vychází vám měsíční splátky hypotéky? Zjistěte vice o postupu koupě a další informace o možnostech financování

Více

Děkujeme za odeslání formuláře.

O projektu

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách Plzeň beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení. Dostupnost do centra Plzně je velmi rychlá. Ať už MHD nebo automobilem je možné být na Hlavním nádraží za 10 minut. Pohodlné je napojení na dálnici D5 směr Praha (na Zličíně – Metro B jste za 40 minut).

Čtyřpodlažní domy budou umístěny v blízkosti významného plzeňského obchodního centra, kde je kromě potravinářského řetězce, také celá řada atraktivních provozoven. Sousedství domů nabídne dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů, což je ideální volba pro milovníky přírody. Nedaleko projektu se nachází vyhlídka s panoramatickým výhledem na celou Plzeň.

Více

Sklepy, parkování a standardy bytu

Sklepy se nacházejí ve všech nadzemních podlaží, jejich cena je součástí ceny bytu.

Garážová a parkovací stání je nutné dokoupit společně s bytem a jejich cena není součástí ceny bytu. Ceny garážových a parkovacích stání jsou od 287 500 Kč s DPH. Pro další informace o možnostech parkování kontaktujte našeho prodejce.

Bytové domy V Zahrdákách kladou maximální důraz na kvalitní materiály a pracovní postupy, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení. Projekt V Zahrádkách je stejně jako všechny ostatní rezidenční projekty společnosti Trigema zařazeny do třídy B - velmi úsporná. Energetický průkaz náročnosti budovy ke stažení.

Zjistěte více informací o základních technických parametrech bytového projektu.

Více

Prohlášení a podmínky

Postup koupě a uzavírání Rezervační smlouvy, vsvětlení pojmů a informace pro spotřebitele

Seznamte se s detialním postupem koupě a také s možnostmi a formami uzavření Rezervační smlouvy. Zároveň zde můžete najít upřesňující informace a vysvětlení nekěterých pojmů. S možností uzavírat Rezervační smlouvu online jsou pro vás důležité také informace pro spotřebitele.

Další

Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám. Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace. Informace zobrazené na této stránce nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.

Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, cenu za sklep a případnou cenu zahrady, terasy či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.

Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativním půdorysu bytu, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.

Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Více

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 800 340 350. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Zanechte nám vzkaz

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

 
 
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí