[design/2015/logo_trigema.png]
Menu |Home

Stavba v plném proudu

Stavba všech čtyř bytových domů pokračuje v plném proudu. Objekt D, který je stavebně nejrychlejší, je již v 1. nadzemním podlaží. Aktuálně můžete stále vybírat ze široké nabídky dostupných bytů v objektech C a D. Přehledně můžete najít seznam bytů s parametry v ceníku. Nebo můžete využít intuitivní nástroj výběru bytu v interaktivním vyhledavači. Ceny bytů začínají na 1,9 mil. Kč s DPH.

Ceník

Prodej bytů zahájen

17. června 2019 byl zahájen prodej nového projektu V Zahrádkách. Aktuálně jsou v prodeji 2 objekty z celého projektu (domy C a D) a v nabídce je v tuto chvíli 56 bytů. V portfoliu je nejvíce zastoupena dispozice 2+kk a 3+kk, zároveň je však možné vybírat i z malých garsonek nebo 2 premiových bytů 4+kk, které uspokojí náročné zájemce. Byty je možné pořídit od 2,0 milionu Kč s DPH. Přehled bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledávači.

Ceník

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 800 340 350. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Zanechte nám vzkaz

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

 
 
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí