[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
Menu |Home

Projekt vyprodán, další připravujeme

Na počátku roku 2021 byl rezidenční projekt V Zahrádkách Plzeň kompletně vyprodán. Všechny družstevní byty i jednotky prodávané do osobního vlastnictví našly svého majitele. Aktuálně připravujeme další projekt v Plzni Skvrňanech. Více informací naleznee na webu byty-skvrnany.cz. Prodej jednotek je zde naplánován na začátek června 2021.

Připravujeme

Doporučujeme družstevní bydlení

Stavba všech čtyř bytových domů byla ukončena. Aktuálně jsou k dispozici již pouze družstevní byty, které jsou také součástí projektu V Zahrádkách. V domech A a B, které je možné pořídit jako bydlení družstevní, můžete vybírat z pestré nabídky všech dispozic. Veškeré informace o družstevních bytech najdete na webových stránkách společnosti SBD Praha: www.bydlenisprirodou.cz

Družstevní byty

Prodejní proces zvládneme na dálku!

I v této pro všechny jistě nesnadné době, máme pozitivní zprávy v případě, že hledáte nové bydlení. Náš prodejce je připraven veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky. Naše prodejní nástroje jsou přizpůsobené k uzavírání obchodu na dálku. Prodejce projektu vám dodá veškeré důležité doklady a materiály prostřednictvím telefonu a emailové komunikace.


Kontakt

Dostupných 24 bytů, stavba pokračuje

Stavba všech čtyř bytových domů nadále pokračuje dle harmonogramu. Aktuální stav je možné sledovat na stránce Informace pro sousedy.  V současné chvíli je dostupných 24 bytů. K dispozici je 5 garsonek, poslední byt 2+kk a 2 premiové 4+kk s terasou v posledním patře domu D. Zbytek jsou rodinné kompaktní dispozice 3+kk. Přehled naleznete v ceníku
nebo v interaktivním vyhledavači.

Ceník

Dostupných 29 bytů

Stavba všech čtyř bytových domů nadále pokračuje dle harmonogramu. Aktuální stav je možné sledovat na stránce Informace pro sousedy.  V roce 2020 můžete vybírat v domech C a D z 5 garsonek, 1 dvoupokojový byt a 1 prémiový 4+kk. Zbytek jsou rodinné kompaktní dispozice 3+kk. Přehled naleznete v ceníku nebo můžete použít nástroj výběru bytu v interaktivním vyhledavači. Ceny bytů nadále začínají na 1,9 mil. Kč s DPH.

Ceník

Stavba v plném proudu

Stavba všech čtyř bytových domů pokračuje v plném proudu. Objekt D, který je stavebně nejrychlejší, je již v 1. nadzemním podlaží. Aktuálně můžete stále vybírat ze široké nabídky dostupných bytů v objektech C a D. Přehledně můžete najít seznam bytů s parametry v ceníku. Nebo můžete využít intuitivní nástroj výběru bytu v interaktivním vyhledavači. Ceny bytů začínají na 1,9 mil. Kč s DPH.

Ceník

Prodej bytů zahájen

17. června 2019 byl zahájen prodej nového projektu V Zahrádkách. Aktuálně jsou v prodeji 2 objekty z celého projektu (domy C a D) a v nabídce je v tuto chvíli 56 bytů. V portfoliu je nejvíce zastoupena dispozice 2+kk a 3+kk, zároveň je však možné vybírat i z malých garsonek nebo 2 premiových bytů 4+kk, které uspokojí náročné zájemce. Byty je možné pořídit od 2,0 milionu Kč s DPH. Přehled bytů naleznete v ceníku nebo v interaktivním vyhledávači.

Ceník

Počkejte. Líbí se Vám byt v našem projektu?

Jeden hovor řekne člověku více než tisíc webových stránek. Zanechte nám svou stopu ve formuláři, nebo zavolejte na infolinku zdarma 800 340 350. Rádi vám s výběrem bydlení pomůžeme.

Zanechte nám vzkaz

Můžeme vám pomoci?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 [design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí