Nové byty V Plzni | V Zahrádkách @Plzeň Nové byty V Plzni | V Zahrádkách @Plzeň Nové byty V Plzni | V Zahrádkách @Plzeň Nové byty V Plzni | V Zahrádkách @Plzeň Nové byty V Plzni | V Zahrádkách @Plzeň
[design/2015/logo_top_trigema.png]
[design/2015/logo_icon.png] [design/2015/logo_header.png]

Trigema

Projekt Bytové domy V Zahrádkách realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem koncern Trigema a.s., který na trhu působí již 25 let.

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Vedle hlavního města je aktivní také v Plzni a Středočeském kraji.

V Západočeské metropoli v uplynulých letech Trigema úspěšně zajistila výstavbu a prodej bytů bytového domu KLR@Plzeň, který dohromady nabídnul 82 jednotek a byl realizován ve vyšším kvalitativním standardu konceptu Chytré bydlení. Projekt se výrazným způsobem podílel na zkvalitnění života v této lokalitě.

Ve Středočeském kraji pak Trigema postavila a provozuje Vědeckotechnický park v Roztokách a Park Vědy Roztoky. Do skupiny společností a projektů patří také středočeský celoroční sportovní areál Monínec.

Trigema se svými projekty získala mnohá prestižní ocenění. Ať již například v soutěži Stavba roku, tak Nejlepší z realit – Best of Realty a dalších. Jsme rovněž jedním z hlavních a dlouhodobých partnerů Centra Paraple a hlavním partnerem soutěže Czech Press Photo a multižánrového Czech Photo Centre.

Zavřít
[design/2015/loader_active.png]